Notatnik przypominający myśli bł. Edmunda

27.03.2021

Błogosławiony Edmund Bojanowski, którego 150 rocznicę narodzin dla nieba będziemy świętować już niebawem, skrzętnie zapisywał swoje myśli i zapewne nawet nie przypuszczał, że kiedyś będą one dostępne dla każdego!

Od kilku dni są też dostępne w „Notatnikach – Edmundowymi myślami przeplatanymi”.

Notatnik – w formacie A5 – na każdej z 80 stron ma inną bł. Edmunda.

Będę się gorąco modlił, bo za wiele mam do dziękowania i o wiele do proszenia.

Dzień cały zeszedł mi błogo na modłach, milczeniu i rozmyślaniu.

Zaufaj Bogu i nie przestawaj gorąco się modlić.

Dziękowałem Bogu za niczym niezasłużoną łaskę.

Już nie wiem, jak mamy Panu Bogu dziękować za te wszystkie łaski, które nam udziela.

Dostępne w naszym Sklepie Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „DOBROĆ” www.stowarzyszeniedobroc.pl/sklep

Cały dochód z działalności sklepu przeznaczony jest bowiem na realizację celów statutowych Stowarzyszenia im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” a zatem na pomoc dzieciom, ubogim, starszym i chorym.