Wypij „Kawę z Edmundem” Bojanowskim
– błogosławionym, który przez całe życie był apostołem miłosierdzia.

„Kawa z Edmundem” to specjalny czas dla Ciebie, w którym możesz pomyśleć, czy Twoje życie jest apostolstwem miłosierdzia, czyli gestami dobroci serca wspierającymi dzieci, starszych, ubogich czy chorych.

Taki jest najważniejszy cel „Kawy z Edmundem” – inspirować do DOBROCI, do zmieniania świata na lepszy. Tę specjalną kawę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie, bo wierzymy, że skoro ta informacja dotarła do Ciebie, los naszych Podopiecznych nie jest obojętny Twojemu sercu

Zapraszamy Cię do włączenia się troskę o nich:

Zaprasza Cię do włączenia się w troskę o nich. Możesz to uczynić wspierają remont naszego domu opieki dla Seniorów poprzez zrzutkę #DomLekarstwo. Wspierając możesz otrzymać KAWĘ Z EDMUNDEM jako zrzutkową nagrodę.

KLIKNIJ – WESPRZYJ – WYBIERZ NAGRODĘ – WYPIJ KAWĘ Z EDMUNDEM

Uwaga!

„Kawa z Edmundem”może być również wspaniałym prezentem dla tych, którym Ty pragniesz wyrazić swoją wdzięczność. Wręczając tę kawę bliskiej osobie nie zapomnij powiedzieć, że jest ona przeznaczona dla tych, którzy zmieniaj świat na lepszy i podziękuj za DOBROĆ jej serca, która również Twój świat czyni piękniejszym.

Pomagamy od 2004 r. Łączy nas wspólny cel. Inspirowani przykładem życia bł. Edmunda Bojanowskiego, ze szczerą dobrocią wychodzimy naprzeciw troskom i potrzebom dzieci, ubogich, starszych i chorych.

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć" ul. Krakowska 15 39-200 Dębica

Nadchodzące wydarzenia

Nikt z nas nie ma tego - co mamy razem! Zapraszamy do udziału w naszych wydarzeniach!