Jak to jest wypić kawę ze świętym?

Nowe doświadczenie?

Wypij „Kawę z Edmundem” Bojanowskim

– błogosławionym, który przez całe życie był apostołem miłosierdzia.

„Kawa z Edmundem” to specjalny czas dla Ciebie, w którym możesz pomyśleć, czy Twoje życie jest apostolstwem miłosierdzia, czyli gestami dobroci serca wspierającymi dzieci, starszych, ubogich czy chorych.

Taki jest najważniejszy cel „Kawy z Edmundem" – inspirować do DOBROCI, do zmieniania świata na lepszy. Tę specjalną kawę przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie, bo wierzymy, że skoro ta informacja dotarła do Ciebie, los naszych Podopiecznych nie jest obojętny Twojemu sercu

Zapraszamy Cię do włączenia się troskę o nich:

Dla naszych hojnych Darczyńców – wspierających naszych Podopiecznych kwotą powyżej 50 zł prześlemy opakowanie „Kawy z Edmundem" w prezencie jako wyraz naszej szczególnej wdzięczności.

Prosimy o podanie rodzaju kawy oraz adresu wysyłki w polu „Uwagi" na dole formularza.

*Darczyńców z zagranicy prosimy o wskazanie adresu w Polsce na jaki mamy wysłać kawowy prezent.

Tradycyjny przelew

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć’
Krakowska 15,
39 – 200 Dębica

Tytuł wpłaty:
Darowizna na cele Statutowe

Numer konta:
PEKAO S.A O/Dębica

Dane do przelewu z zagranicy:
IBAN: PL88 1240 4807 1111 0000 5537 5847
SWIFT (BIC): PKOPPLPW

Skorzystaj z PayPal

Uwaga!

„Kawa z Edmundem"może być również wspaniałym prezentem dla tych, którym Ty pragniesz wyrazić swoją wdzięczność. Wręczając tę kawę bliskiej osobie nie zapomnij powiedzieć, że jest ona przeznaczona dla tych, którzy zmieniaj świat na lepszy i podziękuj za DOBROĆ jej serca, która również Twój świat czyni piękniejszym.