Komu pomagasz?

Każdego roku około 50 dzieci przeżywa piękne wakacje. Dzieci otrzymują również systematyczne wsparcie w dorastaniu, korzystając z Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki Nadziei” w Dębicy, której działalność wspomagamy. Pomagamy również całym Rodzinom, dlatego Rodzice mogą korzystać ze spotkań edukacyjnych i formacyjnych. Często również potrzebują oni doraźnej pomocy finansowej. Bardzo cieszymy się, gdy możemy pomagać również w taki sposób.

Dla starszych prowadzimy „Dom Symeona i Anny”. To dom dziennego pobytu dla osób starszych i samotnych. Każdego dnia widzimy, jak jest on potrzebny – w nim nasi seniorzy odnajdują ciepło i radość. Jak sami często powtarzają, ten Dom jest dla nich lekarstwem na codzienna samotność.

Przykładowe kwoty kosztów:

38 zł – to koszt 2 dni pobytu jednej osoby w Domu Seniora

55 zł – to koszt jednodniowego zakwaterowania dziecka na wyjeździe wakacyjnym

380 zł – to koszt miesięcznego pobytu 1 osoby w Domu Seniora

Wierząc w Bożą Opatrzność, działającą przez ludzką dobroć,

zapraszamy do włączenia się w działanie na rzecz dobra.

Tradycyjny przelew

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć’
Krakowska 15,
39 – 200 Dębica

Tytuł wpłaty:
Darowizna na cele Statutowe

Numer konta:
PEKAO S.A O/Dębica

Dane do przelewu z zagranicy:
IBAN: PL88 1240 4807 1111 0000 5537 5847
SWIFT (BIC): PKOPPLPW

Wspieraj regularnie

Twoja systematyczna pomoc jest dla naszych podopiecznych NAJWIĘKSZYM DAREM.

Wszystkich wspierających nasze Stowarzyszenie zapewniamy o naszej modlitwie, którą pragniemy wypraszać potrzebne łaski. Niech dobro serc będzie wynagradzane obfitością Bożego błogosławieństwa.

Nasze cele

Nasze cele wyznaczone są codziennymi potrzebami naszych podopiecznych dzieci i Seniorów.

Dzieciom pragniemy zapewnić odpowiednią opiekę, zajęcia, posiłki. To podstawowe warunki, aby mogły się prawidłowo rozwijać.

Aby nasi podopieczni Seniorzy mieli lepsze warunki postanowiliśmy przenieśc "Dom Symeona i Anny" do większego budynku. Część kosztów zostanie pokryta w ramach projektu "Dom lekarstwo na codzienną samotność". Ufamy, że  pozostałe środki pomogą nam zebrać nasi Kochani Darczyńcy.

KAŻDA POMOC JEST WAŻNA! TWOJA RÓWNIEŻ!

Codzienne spotkania z dziećmi i Seniorami sprawiają, że nasze serca rozpalają się coraz większym zapałem do czynienia dobra. Pozwól, by rozpaliły również Twoje.

Dom lekarstwo na codzienną samotność!

Ten DOM jest potrzebny. Przyłącz się! Pomóż nam w koniecznym remoncie Domu – lekarstwa na codzienną samotność, przystosowaniu go do potrzeb osób niepełnosprawnych i wyposażeniu!

Ochrona dzieci przez wychowanie!

W obliczu tak wielu zagrożeń dzieci są najbardziej bezbronne.
Pomóżmy im wspierając w dorastaniu!

zebraliśmy już 3200 zł z 18000 zł

Zapisz się do naszego newslettera!

Będziemy Cię informować o tym, jak rozprzestrzenia się Dobroć!

Pomagamy od 2004 r. Łączy nas wspólny cel. Inspirowani przykładem życia bł. Edmunda Bojanowskiego, ze szczerą dobrocią wychodzimy naprzeciw troskom i potrzebom dzieci, ubogich, starszych i chorych.

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć" ul. Krakowska 15 39-200 Dębica