Komu pomagasz?

#DomLekarstwo to Dzienny Dom Pomocy „Dom Symeona i Anny”

Pomagamy osobom starszym, chorym, niepełnosprawnym – wymagającym wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Nasi podopieczni są wspaniali! Każdy z nich jest inny, każdy ma inną historię i inne potrzeby. Wszyscy jednak pragna jednego – LEKARSTWA NA SOMOTNOŚĆ. Takie właśnie lekarstwo dajemy im każdego dnia zapewniając w naszym domu rodzinną atmosferę i troskliwą opiekę – jednym słowem: ofiarując swoje serce!

Od września 2020 roku mamy dla Nich NOWY DOM :)) To dla nas wielka radość :))

Aktualnie marzymy o tym, aby wyposażyć go w konieczyn sprzęt rehabilitacyjny i zabezpieczyć jego dalsze funkcjonowanie przez kolejne lata.

Istniejemy dzięki LUDZIOM DOBREJ WOLI. Oni są szczególnymi mieszkańcami „Domu Symeona i Anny”. Codziennie są razem z nami. Codziennie polecamy ich Bogu w naszych modlitwach!

Przyłącz się! Pomóż nam w w zakupie potrzebnego sprzętu rehabilitacyjnego – począwszy od „chodzika ambony” dla Pana Stanisława – bez którego nie jest wstanie iść z nami nawet na krótki spacer do naszego ogrodu…

Dzieki dobroci wielu ludzi udało się dokończyć remont #DomLekarstwo !!! Wierzymy, że również dzięki Wam będziemy mogli zabezpieczyć jego funkcjonowanie przez kolejne lata. Jego potrzeby to „studnia bez dna” dlatego każda pomoc jest ważna! Aktualnie wynagrodzenie pracowników, koszt wyżywienia i zajęć pokrywany jest z dotacji, którą udało się uzyskać. Mamy świadomość, że ona się skończy. Wierzymy jednak, że dzieki Wam – my nadal będziemy mogły pomagać mieszkańcom „Domu Symeona i Anny”. Oni tej pomocy bardzo potrzebują!

Przelew internetowy przez stronę

Tradycyjny przelew

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć’
Krakowska 15,
39 – 200 Dębica

Tytuł wpłaty:
pomoc dla „Dom Lekarstwo”

Numer konta:
PEKAO S.A O/Dębica

Dane do przelewu z zagranicy:
IBAN: PL88 1240 4807 1111 0000 5537 5847
SWIFT (BIC): PKOPPLPW

Wspieraj regularnie

Twoja systematyczna pomoc jest dla naszych podopiecznych NAJWIĘKSZYM DAREM.

Wszystkich wspierających nasze Stowarzyszenie zapewniamy o naszej modlitwie, którą pragniemy wypraszać potrzebne łaski. Niech dobro serc będzie wynagradzane obfitością Bożego błogosławieństwa.

Pomagamy od 2004 r. Łączy nas wspólny cel. Inspirowani przykładem życia bł. Edmunda Bojanowskiego, ze szczerą dobrocią wychodzimy naprzeciw troskom i potrzebom dzieci, ubogich, starszych i chorych.

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć"

ul. Krakowska 15

Zapisz się do naszego newslettera!

Będziemy Cię informować o tym, jak rozprzestrzenia się Dobroć!