Życzenia na Święta Wielkiej Nocy

05.04.2023

We wtorek, tj. 4 kwietnia 2023 r., w ostatnim, czyli  Wielkim Tygodniu przed Świętami Zmartwychwstania Pańskiego, nasi Podopieczni mieli możliwość przygotować swoje serca na te najważniejsze Święta w całym roku liturgicznym. Po śniadaniu przyszedł do nich Ks. dr hab. Ireneusz Stolarczyk, aby każdy, kto chciał mógł skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. W czasie trwania spowiedzi świętej reszta Seniorów adorowała Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Po modlitwie w imieniu wszystkich pani Kazimiera złożyła Księdzu życzenia zapewniając o życzliwej i modlitewnej pamięci.

Następnie, Seniorzy z opiekunami przeszli do większej sali, aby wraz z dziećmi, wolontariuszami i pracownikami Ochronki i Świetlicy „Promyki nadziei” złożyć życzenia Siostrom, które na różnym polu troszczą się, aby wszyscy od najmłodszych do najstarszych mogli w tych placówkach przebywać ucząc się i mile spędzać czas.

Dzieci z Ochronki przedstawiły krótką, pełną humoru inscenizację o wiośnie na zakończenie której złożono świąteczne życzenia Matce Generalnej Maksymilli Pliszka, Siostrze Prowincjalnej Barbarze Mądro, Siostrze Pauli Gniadek, Prezes Stowarzyszenia Edmunda Bojanowskiego „Dobroć” oraz Siostrze Indze Gęza,  Przełożonej tutejszej wspólnoty.

Chcemy także złożyć życzenia Wam, którzy odwiedzacie stronę naszej palcówki.

Niech Chrystus Pan, który zwyciężył grzech i śmierć oraz rozproszył wszelkie mroki, rozjaśni Waszą codzienność blaskiem swojego zmartwychwstania.

Niech obdarzy każdą i każdego z Was paschalną radością, a codzienność wypełni pokojem i nadzieją, „która zawieść nie może”.

Życzymy Wam ciepłych i pełnych miłości spotkań w gronie rodzinnym. Niech Świąteczny czas wypełnia błogosławieństwo od Zmartwychwstałego Pana.

Z radosnym „ALLELUJA” – Seniorzy wraz z Opiekunami Domu Symeona i Anny.