Warsztaty cukiernicze

25.06.2026

Dnia 23.06.2026r. w naszym Domu Symeona i Anny odbyły się warsztaty cukiernicze. Na nasze zaproszenie odpowiedział pan Tomasz Podkul z Cukierni ”MAESTRO” z Dębicy. Seniorzy bardzo chętnie wzięli udział w przygotowanych przez niego zajęciach. Świetnie bawili się dekorując ciasteczkowe serca oraz własną tabliczkę czekolady. Mieli wspaniałą okazję posłuchać i zobaczyć w jaki sposób powstaje czekolada. Organizacja wydarzeń takich jak warsztaty edukacyjno-kulinarne dla seniorów to ważne działanie wspierające zdrowie fizyczne i psychiczne osób starszych. Wspólne przygotowanie posiłków przynosi korzyści w każdym wieku, a w przypadku seniorów mogą być one szczególnie istotne. Towarzystwo przy stole sprzyja pobudzeniu apetytu, dekorowanie posiłku – kreatywności i ogólnie dobrej zabawie.

Pomagamy od 2004 r. Łączy nas wspólny cel. Inspirowani przykładem życia bł. Edmunda Bojanowskiego, ze szczerą dobrocią wychodzimy naprzeciw troskom i potrzebom dzieci, ubogich, starszych i chorych.

Kontakt

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć"

ul. Krakowska 15
39-200 Dębica

+48 14 682 22 90

kontakt
@stowarzyszeniedobroc.pl

88 1240 4807 1111 0000 5537 5847

Zapisz się do naszego newslettera!

Będziemy Cię informować o tym, jak rozprzestrzenia się Dobroć!

Zgoda

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

Polityka prywatności