Książka z FENIKS 2020 dostępna w naszym sklepie

04.12.2020

Nagrody FENIKS 2020 rozdane. Stowarzyszenie Wydawców Katolickich przyznało tę nagrodę także dla pozycji siostry Loyoli – służebniczki, pierwszej prezeski naszego Stowarzyszenia.

Podczas gali online 3 grudnia 2020 r. wśród nagrodzonych tytułów w kategorii Kościół wobec współczesności FENIKSEM została uhonorowana książka s. dr hab. Marii Loyoli Opieli SBDNP, prof. KUL „Osoba i rodzina wobec wyzwań cywilizacyjnych. Pedagogika integralnego rozwoju i edukacji w koncepcji ochrony Edmunda Bojanowskiego, Wydawnictwo KUL 2019.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Wydawców Katolickich, że wśród wielu publikacji zauważono wartość tej książki, która pokazuje, jak Bojanowski potrafił proroczo nie tylko dostrzec ważność wielu problemów, ale wskazał na wciąż aktualną ofertę ochrony osoby i rodziny względem współczesnych wyzwań cywilizacyjnych.

Obserwujemy z niepokojem kondycję polskiej młodzieży i dzieci. Dostrzegamy ich zagubienie i nieumiejętność opowiedzenia się po stronie prawdziwych wartości. W tym kontekście odczytujemy wyzwanie dla naszego Stowarzyszenia do jeszcze większego zaangażowania w szerzenie koncepcji pedagogicznej bł. Edmunda Bojanowskiego.

Cieszymy się, że również publikacja nagrodzona tak zaszczytną nagrodą znalazła swoje miejsce w naszym Sklepie DOBROCI i jest dostępna dla każdego, komu leży na sercu sprawa wychowania młodego pokolenia. Zachęcamy do nabycia publikacji dla siebie i bliskich. Książka dostępna jest w promocyjnej cenie 19 zł. Zapraszamy – kliknij TUTAJ i zobacz szczegóły.

*Dochód ze sprzedaży pomaga w realizacji misji Stowarzyszenia: organizacji wychowania i opieki dla dzieci, ubogich, starszych i chorych.