Kiermasz Wielkanocny

25.03.2024

W dniu 24.03.2024 r. odbył się po raz kolejny Powiatowy Kiermasz Wielkanocny i XVI Konkurs na pisankę ludową i plastykę obrzędową. Dom Symeona i Anny i tym razem zaangażował się w to przedsięwzięcie całym sercem. Nasi Kochani Seniorzy z wielką pasją przygotowywali na zajęciach plastycznych: stroiki wielkanocne i pisanki. Na zajęciach kulinarnych trenowali umiejętności przy różnych wypiekach, a wspaniałych kucharek z tradycyjnymi przepisami u Nas nie brakuje. Wystartowaliśmy w trzech kategoriach:

1. Współczesny stroik
  2. Ciasto Wielkanocne
  3. Najpiękniejsze pisanki, w której to Nasz Dom otrzymał WYRÓŻNIENIE.

Dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom za odwiedzenie naszego stoiska, wszystkie ciepłe słowa, wsparcie oraz wspaniałą atmosferę. Mamy wielką nadzieje, że do zobaczenia za rok.