Fotele rekondycyjne Shapemaster w Dębicy! – nowe możliwości dla aktywności fizycznej

28.03.2023

Studio Odnowy Fizycznej Treningiem to miejsce, gdzie możecie zadbać o swoje zdrowie i kondycję w niezwykle relaksującej atmosferze. Już sam wystrój wnętrza, z tapetą w odcieniach lawendy, pozwolą na relaks i odpoczynek po ciężkim dniu jednak miejsce to jest stworzone przede wszystkim z myślą o osobach powracających do zdrowia po kontuzjach i osobach starszych wymagających usprawnienia ruchowego.

W studiu znajduje się aż 6 foteli rekondycyjnych, które pozwolą Wam zadbać o różne partie Waszego ciała. A co to są te fotele rekondycyjne? To sprzęty zasilane prądem, które pomagają w rehabilitacji i ćwiczeniach. Każdy z foteli skupia się na innej części ciała, dzięki czemu można w pełni zadbać o swoje potrzeby. To właśnie one sprawiają, że każdy trening jest jeszcze bardziej skuteczny i efektywny.

Właśnie dziś 28 marca 2023 roku, w budynku naszego Stowarzyszenia Dobroć w Dębicy, ul. Krakowska 15, działalność Studia została zainaugurowana i mieliśmy przyjemność przeprowadzić pierwszą sesję treningową dla Seniorów z Dziennego Domu Pobytu „Dom Symeona i Anny”. Do korzystania z nowych możliwości usprawniających zostali również zaproszeni Seniorzy z Dębickich Domów Dziennego Pobytu. Specjalnie dla nich zostały przygotowane karnety wstępu do Studia Odnowy Fizycznej Treningiem. Zostały one przekazane na ręce p. Marzeny Sochy – Dyrektor MOPS w Dębicy – która uczestniczyła w otwarciu Studia.

O skuteczności naszych foteli niebawem będą się mogli przekonać wszyscy, którzy chcą zadbać o swoją kondycję i zdrowie. Zapraszamy już teraz na nasze najwyższej jakości fotele firmy Shapemaster.

Projekt „Aktywna Przystań”, który umożliwił nam stworzenie tego niezwykłego miejsca, jest współfinansowany ze środków Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu – ARP.

Szczegółowe informacje na temat funkcjonowania Studnia można uzyskać pisząc na adres prezes@stowarzyszeniedobroc.pl Napisz i przekonaj się, jak wiele dobrego możesz zrobić dla swojego ciała i zdrowia w naszym Studio Odnowy Fizycznej Treningiem!

FOTO-RELACJA