Fizjologia starości – piękne dojrzewanie

29.06.2019

“Siostra Radzia radzi” to cykl wykładodowo-warsztatowych spotkań na temat fizjologii starości, dolegliwościach ciała, emocjach i potrzebach ducha mają służyć znalezieniu dobra w tym co przezywają osoby starsze. Możliwe jest bowiem takie przyjmowanie coraz większych ograniczeń i strat wynikających ze starości bez tracenia pokoju serca w patrzeniu w przyszłość.

Spotkania odbywają się w ramach projektu „Aktywne poranki Symeona i Anny” współfinansowanego ze środków Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie.

Pierwsze spotkanie odbyło się 28 czerwca 2019 r. Seniorzy mieli możliwość refleksji na temat: ” Fizjologia starości – piękne dojrzewanie”.

Nieobecnych zapraszamy do obejrzenia nagrania.