Komu pomagasz?

Każdego roku około 50 dzieci przeżywa piękne wakacje. Dzieci otrzymują również systematyczne wsparcie w dorastaniu, korzystając z naszej Placówki Wsparcia Dziennego „Promyki Nadziei” w Dębicy. Pomagamy również całym Rodzinom, dlatego Rodzice mogą korzystać ze spotkań edukacyjnych i formacyjnych. Często również potrzebują oni doraźnej pomocy finansowej. Bardzo cieszymy się, gdy możemy pomagać również w taki sposób.

Dla starszych prowadzimy „Dom Symeona i Anny”. To dzienny dom pomocy dla osób starszych i samotnych. Każdego dnia widzimy, jak jest on potrzebny – w nim nasi seniorzy odnajdują ciepło i radość. Jak sami często powtarzają, ten Dom jest dla nich lekarstwem na codzienna samotność.

MOŻESZ POMÓC!

30 zł – to koszt udziału 1 dziecka w zajęciach edukacyjno -terapeutycznych z materiałami
55 zł – to koszt jednodniowego zakwaterowania dziecka na wyjeździe wakacyjnym
190 zł – to aktualny koszt miesięcznego pobytu 1 osoby w Domu Seniora

Wierzymy w Bożą Opatrzność, działającą przez ludzką dobroć dlatego
zapraszamy do włączenia się w działanie na rzecz dobra.

Tradycyjny przelew

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego „Dobroć’
Krakowska 15,
39 – 200 Dębica

Tytuł wpłaty:
Darowizna na cele Statutowe

Numer konta:
PEKAO S.A O/Dębica

Dane do przelewu z zagranicy:
IBAN: PL88 1240 4807 1111 0000 5537 5847
SWIFT (BIC): PKOPPLPW

Wspieraj regularnie

Twoja systematyczna pomoc jest dla naszych podopiecznych NAJWIĘKSZYM DAREM.

Wszystkich wspierających nasze Stowarzyszenie zapewniamy o naszej modlitwie, którą pragniemy wypraszać potrzebne łaski. Niech dobro serc będzie wynagradzane obfitością Bożego błogosławieństwa.

Cele

Nasze cele wyznaczone są codziennymi potrzebami naszych podopiecznych dzieci i Seniorów.

Dzieciom pragniemy zapewnić odpowiednią opiekę, zajęcia, posiłki. To podstawowe warunki, aby mogły się prawidłowo rozwijać.

Dla naszych podopiecznych Seniorów zdobyliśmy NOWY DOM! Przeprowadziliśmy konieczny remont i aktualnie „Dom Symeona i Anny” kwitnie życiem stając się dla jego mieszkańców LEKARSTWEM NA SAMOTNOŚĆ! Brakuje mu jednak wyposażenia w sprzęt rehabilitacyjny itp. Zaczynamy również odkładać do skarbonki na jego dalsze funkcjonowanie! Ufamy, że  podobnie jak przy remoncie przyjdą nam z pomocą nasi Kochani Darczyńcy.

KAŻDA POMOC JEST WAŻNA! TWOJA RÓWNIEŻ!

Codzienne spotkania z dziećmi i Seniorami sprawiają, że nasze serca rozpalają się coraz większym zapałem do czynienia dobra. Pozwól, by rozpaliły również Twoje.

Dom lekarstwo na codzienną samotność!

Ten DOM jest potrzebny.

Przyłącz się! Pomóż nam zabezpieczyć jego dalsze funkcjonowanie!

Pomoc dzieciom z PWD „Promyki Nadziei”

Dzięki Twojej pomocy dla dzieci będą mogły zostać zorganizowane dodatkowe zajęcia a placówka wyposażona w sprzęt na który zawsze brakuje grosza…

Pomagamy od 2004 r. Łączy nas wspólny cel. Inspirowani przykładem życia bł. Edmunda Bojanowskiego, ze szczerą dobrocią wychodzimy naprzeciw troskom i potrzebom dzieci, ubogich, starszych i chorych.

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć"

ul. Krakowska 15

Zapisz się do naszego newslettera!

Będziemy Cię informować o tym, jak rozprzestrzenia się Dobroć!