Dom Symeona i Anny wznawia działalność

27.05.2020

Drodzy Seniorzy i nasi Przyjaciele!

Od poniedziałku 01.06.2020 r. „Dom Symeona i Anny” wznawia swoją działalność.

Przed nami nie łatwe zadanie. Uzbrojeni w maseczki, płyn do dezynfekcji będziemy uczyli się jak sprostać nowej rzeczywistości. Z wszystkimi mieszkańcami Domu, nowe zasady bezpieczeństwa omówimy z indywidualnie przez telefon.

Bardzo się cieszymy, że „gorąca linia” Symeona i Anny jest tak aktywna i wszyscy Seniorzy są z nami w ciągłym kontakcie. Tak było cały czas od chwili ogłoszenia epidemii i konieczności tymczasowego zamknięcia Domu.

Tęsknimy za wspólnymi zajęciami i towarzystwem i już nie możemy się doczekać poniedziałku i pierwszego dzwonka do drzwi! Z tymi Seniorami, którzy z obawy o zdrowie jeszcze nie wrócą na Symeona nadal będziemy utrzymywać kontakt. Nie mogłoby być inaczej!

W następnych aktualnościach napiszemy coś więcej o rekrutacji! Tak, tak! Rekrutacji do „Domu Symeona i Anny” – nadal pełnego ciepła, miłości i akceptacji ale ubogaconego o nowe zajęcia i w zupełnie nowym budynku – którego remont właśnie zaczynamy!

Wszystkich z Dębicy i okolic, którzy szukają miejsca dla swoich Rodziców, Dziadków i znajomych w wieku senioralnym zachęcamy do śledzenia naszej strony. Już niebawem podamy szczegóły „Jak zdobyć miejsce w Domu Symeona i Anny”.

Z kolei wszystkich, którzy chcieliby pomóc nam zmieniać świat ludzi starszych na pełen życia i miłości – zapraszamy do udziału w remoncie nowego DOMU dla SENIORÓW!

Zapisz się do naszego newslettera!

Będziemy Cię informować o tym, jak rozprzestrzenia się Dobroć!

Pomagamy od 2004 r. Łączy nas wspólny cel. Inspirowani przykładem życia bł. Edmunda Bojanowskiego, ze szczerą dobrocią wychodzimy naprzeciw troskom i potrzebom dzieci, ubogich, starszych i chorych.

Stowarzyszenie im. Edmunda Bojanowskiego "Dobroć" ul. Krakowska 15 39-200 Dębica